Księgowy/a (m/w/d)

Różne nagrody icertyfikaty renomowanych instytucji, w tym Great Place to Work, Audyt Beruf undFamilie, Niemiecka Nagroda Jakości, są dowodem jakości naszego miejsca pracy iusług.

Szukamy właśnie Ciebie! - Od zaraz, w pełnym wymiarze godzin doinnowacyjnej firmy we Frankfurcie nad Odrą

Ihre Aufgaben:
  • Wsparcie w przygotowaniu miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Optymalizacja procesów i kontroli w księgowości
  • Wsparcie w zakresiesprawozdawczości zewnętrznej
  • Wsparcie w regularnym raportowaniu i współpracy z działem controllingu
  • Wsparcie w zarządzaniu projektemwdrożenia SAP
Ihre Qualifikation:
  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg głównych, księgowości należności,zobowiązań i środków trwałych.
  • Praktyczna znajomość przepisów dotyczących podatku od towarów i usług, wszczególności w zakresie oceny transgranicznych transakcji biznesowych
  • Ukończone szkolenie handlowe
  • Doświadczenie zawodowe naporównywalnym stanowisku
  • Wskazana znajomość SAP
  • Dobra wiedza i doświadczenie wzakresie pomocy w przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych
  • Dobre umiejętności informatyczne(zwłaszcza Excel)
  • bardzo dobra znajomość językaniemieckiego w mowie i piśmie
Ihr Vorteil:

Jesteśmymiędzynarodową firmą zatrudniającą ponad 20.000 pracowników w Niemczech,Austrii, Anglii, Czechach i USA.

Po podpisaniu umowy otrzymują Państwo

  • niemiecką umowę opracę
  •  stabilnezatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • dodatek urlopowy i świąteczny
  • inne dodatkowe świadczenia
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • szybkie i nieskomplikowane podpisanie umowy
  • wyposażenie wymagane w miejscu pracy
  • szansę przejęcia przez naszych klientów
  • bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • indiwidualne wsparcie i doradztwo przez cały okres trwania umowy

U nas znajdą Państwo możliwości rozwoju osobistego poprzez dokształcanie iróżne zlecenia u renomowanych firm z branży przemysłowej, handlowej iusługowej. Rozszerzajcie Państwo z nami swoje know-how - będziemy Państwutowarzyszyć z indywidualnym doradztwem!

Ihr Kontakt zu Hofmann:

Nie zwlekaj izgłoś się już dziś. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania telefonicznie podnumerem 0335-6101990 lub mailowo na adres: frankfurt-oder@hofmann.info.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wir sind gerne für Sie da:

Zögern Sie nicht und bewerben Sie sich noch heute. Gerne be­antworten wir Ihre Fragen telefonisch oder per E-Mail.