Komisjoner (m/w/d)
Różne nagrody i certyfikaty renomowanych instytucji, w tym Great Place to Work, Audit Beruf und Familie oraz Niemiecka Nagroda Jakości, są dowodem na jakość naszego miejsca pracy i usług.

Szukamy Ciebie!
Ihre Aufgaben:
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie oraz wysyłka towaru
  • magazynowanie towaru
Ihre Qualifikation:
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka niemieckiego
Ihr Vorteil:

Jesteśmymiędzynarodową firmą zatrudniającą ponad 20.000 pracowników w Niemczech,Austrii, Anglii, Czechach i USA.

W ramach bezpośredniego pośrednictwa pracyw firmie Hofmann korzystają Państwo między innymi z następujących korzyści:

  • Stałezatrudnienie w wybranej firmie
  • Atrakcyjne i uzależnione od wynikówwynagrodzenie
  • Dodatkowe świadczenia i dodatki opcjonalne
  • Poszerzajcie Państwo z nami swoje know-how- będziemy Państwu towarzyszyć indywidualnym doradztwem!
Ihr Kontakt zu Hofmann:
Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania telefonicznie pod numerem 0335-6101990 lub mailowo na adres: frankfurt-oder@hofmann.info.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wir sind gerne für Sie da:

Zögern Sie nicht und bewerben Sie sich noch heute. Gerne be­antworten wir Ihre Fragen telefonisch oder per E-Mail.