Operator wózka widłowego (m/w/d)
W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego kleinta w miejscowości Eisenhüttenstadt, poszukujemy osoby na stanowisko Operatora wózka widłowego od zaraz w pełnym wymiarze godzin.
Ihre Aufgaben:
  • załadunek oraz rozładunek samochodów ciężarowych
  • obsługa wózka widłowego

Ihre Qualifikation:
  • znajomość języka niemieckiego
  • dośdwiadczenie na podobnym stanowisku
  • dokumenty uprawniające do prowadzenia wózków widłowych
Ihr Vorteil:
  • Otrzymaszatrakcyjne wynagrodzenie zgodne z TVÖD.
  • Dzięki elastycznemu modelowi czasu pracywspieramy Cię w godzeniu życia rodzinnego i zawodowego.
  • Abyś mógł bezstresowodojeżdżać do pracy, zapewniamy dofinansowanie na dojazdy
  • Dzięki naszemu wspieranemu przez firmęsystemowi emerytalnemu jesteś również przygotowany na przyszłość.
Ihr Kontakt zu Hofmann:
Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania telefonicznie pod numerem 0335 - 6101990 lub mailowo na adres: frankfurt-oder@hofmann.info

Czekamy na Twoje zgloszenie!

Wir sind gerne für Sie da:

Zögern Sie nicht und bewerben Sie sich noch heute. Gerne be­antworten wir Ihre Fragen telefonisch oder per E-Mail.