Na pracovišti Kemnath

Staňte se součástí týmu společnosti Ponnath

Chcete pracovat pro předního německého výrobce potravin? Ve špičkových podmínkách, především ve výrobě nebo na balicí lince? Jako exkluzivní náborový partner společnosti Ponnath vám nabízíme fantastická pracovní místa. A to výhradně formou přímého zprostředkování. Pro vás to znamená: Zaměstná vás přímo firma Ponnath.

Zašlete nám hned teď podklady ke své žádosti o místo!

Těšíte se na širokou škálu zajímavých činností v přední německé potravinářské firmě? Jsme si jistí, že pro vás máme tu správnou pracovní nabídku. Zašlete naším odborníkům na pracovní místa svou žádost nebo rovnou podklady ke své žádosti o místo. Těšíme se na vás.

Nabídka práce 1

Práce ve výrobě

Při práci ve výrobě ve společnosti Ponnath na vás čekají následující činnosti:

  • Navazující zpracování masa na masné a uzenářské výrobky (plnění, tvarování a uzení)
  • Práce částečně na výrobních strojích, částečně ruční práce

Důležité: Žádné činnosti spojené s porážkou zvířat a bouráním masa!

Podejte si přihlášku

Nabídka práce 2

Práce v oddělení balení

Při práci v oddělení balení ve společnosti Ponnath na vás čekají následující činnosti:

  • Balení uzenin a masných výrobků pro prodej a expedici
  • Týmová práce na balicí lince
  • Jednoduchá kontrola kvality (vizuální kontrola)

Napište nám zprávu.

Pracujte nepřetržitě.

Máme pro vás práci. Pošlete nám zprávu!
Pracovní podmínky

Co vás čeká

Práce na zodpovědné pozici.
Měli byste vzít v úvahu, že budete vykonávat práci ve stoje v chladném pracovním prostředí (cca 5 stupňů), koneckonců se jedná o hygienicky přísně regulované zpracování potravin živočišného původu (hovězí, vepřové, drůbeží).

Váš profil

Co očekáváme

Pokud si s sebou přinesete následující, bude to ideální.
Máte již zkušenosti v potravinářském sektoru? Skvělé. Ale i kdybyste žádné znalosti neměli, zcela postačí motivace, fyzická odolnost a rychlost a přesnost při práci. Na pohlaví samozřejmě nezáleží. V ideálním případě máte auto, kterým můžete překonat krátkou vzdálenost z místa ubytování na pracoviště.

Kontaktujte nás nyní!