Bevezető

Dolgozzon Kemnath-i telephelyünkön a Ponnath csapat tagjaként

Szeretne egy vezető német élelmiszeripari vállalatnál dolgozni? A legjobb körülmények között, elsősorban a termelő vagy csomagolósoron? A Ponnath kizárólagos toborzó partnereként fantasztikus állásokat kínálunk Önnek. Kizárólag közvetlen közvetítés útján. Ez pontosan ezt jelenti Önnek: a Ponnath közvetlenül saját alkalmazásba veszi fel Önt.

Küldje el nekünk pályázati dokumentumait most!

Változatos és izgalmas tevékenységekre vágyik egy vezető német élelmiszeripari vállalatnál? Biztosan megtaláljuk a megfelelő állásajánlatot Önnek. Küldje el most jelentkezését vagy pályázati dokumentumait e-mailben állásszakértőinknek. Örömmel várjuk!

Állásajánlat 1

Az Ön munkahelye a termelésben

A következő tevékenységek várnak Önre, ha a Ponnath-nál a gyártási részlegen dolgozik:

  • Hús feldolgozása további hús- és kolbásztermékekké (töltés, formázás és füstölés)
  • Munkavégzés részben termelőgépeken, részben kézzel

Fontos: Nincsenek vágási és darabolási tevékenységek!

Állásajánlat 2

Az Ön munkahelye a csomagolásban

A következő tevékenységek várnak Önre, ha a Ponnath-nál a csomagolási részlegen dolgozik:

  • Kolbász- és húskészítmények csomagolása eladásra és kiszállításra
  • Tevékenységek csapatban a csomagolósoron
  • Egyszerű minőségellenőrzés

Írjon nekünk üzenetet.

Menj éjjel-nappal.

Van egy munkánk a számodra. Küldjön nekünk üzenetet!
Ilyen munkakörülmények

várnak Önre

Munkavégzés egy felelősségteljes pozícióban
Figyelembe kell vennie, hogy hideg munkakörnyezetben (kb. 5 fok) végez álló feladatokat, hiszen állati eredetű élelmiszerek (marhahús, sertéshús, baromfi) higiéniailag szigorúan szabályozott feldolgozásáról van szó.

Az Ön profilja

Amit elvárunk,

azzal rendelkezik ideális esetben.
Van már tapasztalata az élelmiszeripar területén? Nagyszerű. De ha még semmilyen tapasztalattal sem rendelkezik, akkor is teljesen elegendő a motiváció, a fizikai állóképesség és a gyors és precíz munkavégzés. Az Ön neme természetesen nem játszik szerepet. Ideális esetben van autója, amellyel meg tudja tenni a rövid távolságot a szállástól a munkahelyéig.

Lépjen kapcsolatba velünk most!