Ласкаво просимо до Німеччини!

Ви знайшли безпеку в Німеччині. Але ваше життя кардинально змінилося і Вам доводиться пристосовуватися до нового оточення. Тому ми хочемо Вам допомогти забезпечити своє існування та подолати перешкоди.

Легкий перший крок

Ваше майбутнє починається тут.

Розпочніть уже сьогодні — ми зв’яжемося з вами протягом 24 годин.
Наша проста онлайн-форма допоможе вам створити підґрунтя для власного професійного майбутнього в Німеччині. Залиште контактні дані та бажане розташування місця роботи і наша команда зв’яжеться з вами протягом наступних 24 годин:

Персональні дані: Зазначте ім’я, адресу електронної пошти та номер телефону. Ця інформація надасть нам змогу швидко вийти з вами на зв’язок.

Бажане розташування: Зазначте регіон чи місто Німеччини, де ви хотіли б працювати. Ми візьмемо до уваги ваше вподобання щодо розташування під час пошуку роботи.

Додаткова інформація (не обов’язкова): У цьому полі напишіть докладніше про свій професійний досвід, наявні кваліфікації та галузі діяльності, де ви хотіли б працювати.

Щойно ми отримаємо вашу повідомлення з інформацію, протягом 24 годин із вами зв’яжеться наша команда та обговорить наступний крок. Ваша професійна подорож у Німеччині починається тут. Ми залюбки станемо для вас провідником!

Ось як ми можемо Вам допомогти

 

Розкажіть нам, що ми можемо зробити для Вас.

Ми хочемо допомогти Вам зорієнтуватися в Німеччині та швидко знайти роботу. Ми можемо це зробити, оскільки ми є провідним постачальником кадрових послуг, ми маємо мережу філій по всій Німеччині та за кордоном. Це означає, що ми маємо чудові контакти з багатьма компаніями в різних галузях, які шукають мотивованих співробітників. Ми активуємо цю мережу для Вас. Крім того, ми раді допомогти Вам в організації вашого нового життя в Німеччині. До речі, ми не лише шукаємо для Вас роботу в Німеччині. Ми також представлені в Австрії, Швейцарії, Словаччині та Чехії.

Звичайно, ми також охоче надамо вам підтримку, якщо Ви, наприклад, захочете вивчити німецьку мову або покращити вже наявні знання, та радо допоможемо у вирішенні адміністративних та організаційних питань.

 

Просто зв’яжіться з нами. Ви можете дізнатися, як це зробити, у наступному розділі.

 

В пошуках роботи?

Наслідуйте приклад Марини

Марина Левкович була першою з переселенців, яка знайшла роботу завдяки компанії Hofmann Personal.
Багато людей з України шукають прихисток в Німеччині. Багато серед них шукають й роботу, щоб забезпечити своє проживання. Як, наприклад, Марина Левкович. Українка, яка прибула разом із своєю дочкою Софією (12) та сином Тимофієм (5), а також зі своєю тіткою до Німеччини через Польщу. Її чоловік залишився в Україні захищати свою батьківщину.

Усі разом вони зараз живуть у квартирі для постояльців, яку їм надала німецька родина, яка тепло прийняла їх. Під час волонтерської роботи Марина познайомилася з Анною Цетін із філії компанії Hofmann Personal у Мангеймі. Вони розговорилися про своїх дочок, і коли Анна Цетін дізналася, що Марина шукає роботу, вона зробила все можливе. Наразі Марина працює на металообробному заводі разом із колегами з Греції, Росії, Польщі та Німеччини. Вона заробляє 13 євро на годину і має довгострокові перспективи у компанії, яка рада бачити Марину у якості свого працівника. А в особі Наталії Білоус Марина знайшла чуйного наставника, яка не тільки говорить її мовою, але й дає їй цінні поради щодо проживання в Німеччині.

Акція

Відданість справі миру

Компанія Hofmann Personal підтверджує свою відданість боротьбі з насильством символічним актом.
Страждання та біль українського народу не залишають нас байдужими. Саме тому керівники компанії Hofmann Personal провели акцію, спрямовану на справу миру, яку ми зняли на цьому відео. Ця акція відбулася під час останньої зустрічі на стадіоні SpVgg Greuther Fürth. Компанія Hofmann Personal дякує керівництву стадіону SpVgg Greuther Fürth за підтримку.

 

 

Це компанія Hofmann Personal

Компанію I. K. Hofmann GmbH було засновано 37 років пані Інгрід Гофманн, яка й сьогодні нею керує. Маючи понад 90 представництв, компанія представлена по всій Німеччині та має філії та дочірні компанії в Австрії, Чехії, Словаччині, Швейцарії, Італії та США. В компанії працює близько 16 000 людей по всьому світу.

...

Чому для нас важливо допомогти Вам

Наше гасло – «Завжди залишатися людиною».

Компанію Hofmann Personal було засновано пані Інгрід Гофманн з метою залучити якомога більше людей до роботи. Цей підхід стосується насамперед людей, які не можуть самостійно знайти належну роботу. Ось чому компанія Hofmann Personal рішуче виступає проти насильства та за різноманітність, терпимість та унікальність. І це, звісно, стосується людей, які шукають захисту в Німеччині, оскільки їхнє життя знаходиться під загрозою на батьківщині. Головним чином тому, що ми знаємо, що багато сотень українців, які працюють на нашу чеську дочірню компанію, бояться за членів своїх родин, що знаходяться у зоні бойових дій. Тут ми хочемо ще раз подякувати пані Габріелі Хрбаковій Кедовій, яка, як відданий керуючий директор у Чеській Республіці, організувала низку перевезень з України, щоб захистити найслабших із слабких від наслідків війни.

 

„Ми тут заради Вас!“

Разом за майбутнє без насилля. Для всіх.
Як керівники компанії ми обіцяємо, що використовуватимемо нашу мережу та застосуємо свою енергію, щоб допомогти Вам. Оскільки для нас немає альтернативи миру. Нас зворушує єдність у всіх країнах по всьому світу. Тільки таким чином ми зможемо змінити майбутній світ на краще. Можливо, ми не зможемо надати всім людям, які до нас звертаються, ту допомогу, на яку вони заслуговують. Але ми обіцяємо відреагувати на кожен запит та зробити все можливе.

Інгрід Гофман
Генеральна директорка;
I.K. Hofmann

Соня Хайнріх
Керівниця відділу міжнародних ринків
та корпоративних відносин