Pielęgniarka (m/w/d)
W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego kleinta w miejscowości Frankfurt Oder, poszukujemy osoby na stanowisko Pielęgniarka od zaraz w pełnym wymiarze godzin.
Ihre Aufgaben:
  • Współpraca i współdziałanie z lekarzem prowadzącym, krewnymi i terapeutami
  • Doradzanie i wspieranie mieszkańców w sprawach osobistych i społecznych
  • Profesjonalna opieka lecznicza zgodnie z zaleceniami lekarza
  • Wspieranie mieszkańców potrzebujących pomocy, np. przy higienie osobistej, jedzeniu lub ubieraniu się
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej opieki
Ihre Qualifikation:
  • Ukończone szkolenie jako zarejestrowana pielęgniarka (f/m/d) alternatywnie inne ukończone szkolenie zawodowe w zakresie geriatrii lub zdrowia i opieki pielęgniarskiej.
  • Wysoki stopień empatii, jak również pełna szacunku współpraca
  • Nasze wartości są ważne również dla Ciebie: zaufanie, inicjatywa, odpowiedzialność
  • Doświadczenie
Ihr Vorteil:
  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z TVÖD.
  • Dzięki elastycznemu modelowi czasu pracy wspieramy Cię w godzeniu życia rodzinnego i zawodowego.
  • Abyś mógł bezstresowo dojeżdżać do pracy, zapewniamy dofinansowanie na dojazdy
  • Dzięki naszemu wspieranemu przez firmę systemowi emerytalnemu jesteś również przygotowany na przyszłość.

Ihr Kontakt zu Hofmann:
Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania telefonicznie pod numerem 0335 - 6101990 lub mailowo na adres: frankfurt-oder@hofmann.info

Czekamy na Twoje zgloszenie!

Wir sind gerne für Sie da:

Zögern Sie nicht und bewerben Sie sich noch heute. Gerne be­antworten wir Ihre Fragen telefonisch oder per E-Mail.

lade...