Pracownik administracji publicznej (m/w/d)
Dla naszego klienta, lokalnej instytucji publicznej we Frankfurcie nad Odrą, poszukujemy osób do rejestracji i rozpatrywania wniosków o nadanie statusu uchodźcy.
Ihre Aufgaben:
  • Tworzenie iprowadzenie kartotek dla nowo przybyłych osób oraz realizacja odpowiednich prackońcowych
  • rejestrowaniedanych biometrycznych i osobowych wnioskodawców
  • Wyjaśnianietożsamości i pochodzenia poprzez kontrolę dokumentów podczas przyjmowaniawniosków
  • Pracownikwewnętrzny i zewnętrzny do kontaktów z różnymi podmiotami, np. z osobamiubiegającymi się o azyl, urzędami ds. cudzoziemców, sądami i policją
  • Ogólne obowiązkibiurowe (poczta, korespondencja, zaopatrzenie w materiały biurowe, skany,koordynacja spotkań, wprowadzanie danych itd.)
Ihre Qualifikation:
  • doświadczenie w administracji lub w branży handlowej
  • ukończone szkolenie handlowe
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. C1)
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem (np. angielskiego)
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • dobra umiejętność wyrażania się, komunikatywność oraz przyjazne i empatyczne usposobienie
Ihr Vorteil:
  • Otrzymaszatrakcyjne wynagrodzenie zgodne z TVÖD.
  • Dzięki elastycznemu modelowi czasu pracywspieramy Cię w godzeniu życia rodzinnego i zawodowego.
  • Abyś mógł bezstresowodojeżdżać do pracy, zapewniamy dofinansowanie na dojazdy
  • Dzięki naszemu wspieranemu przez firmęsystemowi emerytalnemu jesteś również przygotowany na przyszłość.
  • Szansa naprzyjęcie do pracy w administracji publicznej.
Ihr Kontakt zu Hofmann:

Nie zwlekaj izgłoś się już dziś. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania telefonicznie podnumerem 0335 - 6101990 lub mailowo na adres: frankfurt-oder@hofmann.info

Czekamy na Twoje zgloszenie!

Wir sind gerne für Sie da:

Zögern Sie nicht und bewerben Sie sich noch heute. Gerne be­antworten wir Ihre Fragen telefonisch oder per E-Mail.

lade...